Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Laury dla uczestników XX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
23.06.2016.

W piątek, 17 czerwca 2016 r. w Zalasewie k. Swarzędza odbyła się uroczysta gala z okazji zakończenia XX edycji Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, podczas której posumowania całorocznych zmagań dokonała p. Wiesława Surdyk – Fertsch, koordynator konkursu. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się 11 uczniów naszej szkoły. Po wielomiesięcznych przygotowaniach wspaniały sukces odnieśli: Michalina Barczyńska, Zofia Biała, Daria Hoffmann, Julia Jęśkowiak, Mikołaj Marciniak i Jakub Cugier, zostając laureatami konkursu. W sumie podczas wydarzenia nagrodzono 130 uczestników konkursowych zmagań, co jest wynikiem ich wielomiesięcznej, systematycznej pracy. Tradycyjnie już przedstawiciel Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu wręczył szkole, z której wywodzi się największa liczba laureatów, nagrodę ufundowaną przez bibliotekę. W tym roku to właśnie nasza szkoła otrzymała pakiet książek. Ponadto wpajająca od lat osieckim uczniom miłość do najbliższej, "malej ojczyzny" p. Halina Szajbe doceniona została niezwykłym wyróżnieniem - Odznaką Honorową „Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”, przyznawaną przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Uroczystość uświetniły występy laureatów Konkursu Gwary Wielkopolskiej. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunce, p. Halinie Szajbe serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych latach! Relacja z uroczystości dostępna jest rownież na stronie organizatora konkursu, Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski www.sgipw.wlkp.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
23 Stycznia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emerencja, Ildefons,
Jan, Klemens, Maria,
Rajmund, Rajmunda,
Wrócisława
Do końca roku zostało 343 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1816255 Gości