Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Klasa Va w świecie Lego
15.02.2016.
Dnia 11 lutego br. klasa Va zwiedziła największą w Polsce edukacyjną wystawę budowli z klocków Lego, która znajduje się na Stadionie Wrocław.
Ekspozycja łączyła zabawę i edukację. Niewątpliwie największą atrakcją był Titanic wykonany z 500 tys. klocków. Jego długość wynosiła 11 metrów, a wysokość 3 metry.
Budowle z klocków przedstawiały architekturę zabytkową oraz współczesną, wydarzenia historyczne, znane sceny z popularnych filmów i bajek. Duże zainteresowanie wśród uczniów wzbudziły eksponaty interaktywne – roboty, pojazdy, kolejki, wąż reagujący na wystawioną dłoń i wiele innych. Można było zobaczyć makietę stanu wojennego, ogromne lotnisko z modelami samolotów z I i II wojny światowej.
Nie da się ukryć, że piątoklasiści popisali się wyjątkową pomysłowością w strefie zabawy Fun Park. Znajdowały się w niej zjeżdżalnie samochodowe, Auto Jump – skocznia dla samochodów, klocki Duplo dla przedszkolaków (okazało się, że nie tylko), Brick Wall – ściana do „pisania” klockami, Brick Mosaic Galery – miejsce do „malowania” klockami. Okazało się, że można na jakiś czas zapomnieć o istnieniu komputera i telefonu komórkowego i świetnie się bawić.
Wycieczka na długo zapadnie w pamięci uczniów i wychowawczyni. Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia wystawy lub chociażby obejrzenia zdjęć z wycieczki. Zobacz>>
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
19 Grudnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz, Gabriela,
Mścigniew,
Nemezjusz,
Tymoteusz, Urban
Do końca roku zostało 13 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1808907 Gości