Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Odwiedziny Świętego
21.12.2015.
 "6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.
 
A kiedy rozda już prezenty,
Wraca do nieba uśmiechnięty.
Choć może czasem przykro świętemu,
Że nikt prezentów nie daje jemu." 
 
W poniedziałek, 7 grudnia dzieci w naszej szkole czekały na niezwykłego gościa, który ok. godz. 10 pojawił się w holu I piętra. Najmłodsi uczniowie przywitali Świętego Mikołaja piosenką. Gość przybył ubrany w tradycyjny strój biskupa z workiem prezentów na plecach i opowiedział swoją historię. Wspomniał też o swoich pomocnikach, Gwiazdorach, którzy w wigilijny wieczór pojawią się w wielkopolskich domach, by osobiście przekazać lub pozostawić pod choinką prezenty. Mikołaj obdarował też wszystkie dzieci słodkimi upominkami i prosił je, by zawsze były grzeczne. Już dziś zapraszamy Świętego Mikołaja do naszej szkoły również za rok. Fotorelacja>>
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
19 Grudnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz, Gabriela,
Mścigniew,
Nemezjusz,
Tymoteusz, Urban
Do końca roku zostało 13 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1808903 Gości