Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Sprzątanie świata 2015
21.05.2015.

Wtorkowe popołudnie, 19 maja pomimo niepewnej aury uczniowie naszej szkoły postanowili spędzić, sprzątając niektóre z ulic naszego miasteczka. 45-osobowa grupa pod opieką nauczycieli – Marty Grobelnej, Sylwii Menes i Piotra Piotrowskiego – zbierała rozrzucone tudzież pogubione śmieci. Udział w akcji był dobrowolny dla uczniów, dlatego też niezmiernie cieszy fakt ich licznego przybycia. Ochotnicy posprzątali następujące ulice: Gostyńską, Miejską Drogę, Kopernika, ks. Steinmetza. Uporządkowali również Letnisko nad Jeziorem Łoniewskim. Po raz kolejny poczyniono obserwację, że z roku na rok ilość wyrzucanych śmieci maleje. W działaniach porządkowych uczniów wspierał Urząd Miasta i Gminy Osieczna, który zaopatrzył uczestników akcji w worki na śmieci oraz jednorazowe rękawiczki. Zobacz>>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
23 Stycznia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emerencja, Ildefons,
Jan, Klemens, Maria,
Rajmund, Rajmunda,
Wrócisława
Do końca roku zostało 343 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1816244 Gości