Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Sukcesy naszych uczniów w "Małych konfrontacjach"
03.06.2014.
W XIII edycji konkursu młodych talentów "Małe konfrontacje", organizowanego przez leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury, wzięło 27 uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali swoje prace plastyczne i fotograficzne. Tym razem padł rekord, aż ośmiu z nich zostało nagrodzonych i wyróżnionych - Joanna Szczepańska i Dawid Zalewski znaleźli się w Złotej Dziesiątce najlepszych w województwie prac z dziedziny plastyki, wyróżnienia zaś za swoje prace w tej samej dziedzinie otrzymali: Zuzanna Szczepańska, Aleksandra Janowicz, Natalia Klimkowska, Jędrzej Wróblewski i Przemysław Woźny, a także Marta Kretschmer w konkursie fotograficznym. W tegorocznych zmaganiach konkurowało ze sobą 481 twórców - w dziale literackim 122 autorów, fotograficznym 121, natomiast w plastycznym aż 238. Łącznie komisja konkursowa zapoznała się i oceniła 1449 prac. Nagrodzone prace - grafika „Moje miasto nocą” i rysunek „Szkic postaci" Asi i Dawida zamieszczone zostały w pokonkursowej publikacji, zaś pozostałe wyróżnione prace uczestniczyły w wystawie w leszczyńskim ratuszu, gdzie podziwiane były przez odwiedzających. Laureaci wzięli udział w gali 8 maja, a ich prace można było obejrzeć także na wystawie szkolnej. Konkurs rozpropagowały w szkole panie: Joanna Prałat, Agata Szczepańska i Monika Triller. Zobacz>>    
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
23 Stycznia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emerencja, Ildefons,
Jan, Klemens, Maria,
Rajmund, Rajmunda,
Wrócisława
Do końca roku zostało 343 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1816231 Gości