Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Wielki finał konkursu przyrodniczego SALAMANDRA!
19.02.2014.

Już 1 marca br. w Poznaniu będzie miał miejsce wojewódzki finał konkursu przyrodniczego SALAMANDRA. Konkurs ma wielu sympatyków w naszej szkole. Do udziału w etapie szkolnym zgłosiło się ponad 50 osób, jednak tylko 10 spośród nich mogło uczestniczyć w etapie powiatowym w Święciechowie, który odbył się 18. stycznia. Finalistkami konkursowych zmagań zostały Julia Brzostowska z klasy 6a oraz Maria Chudzińska z klasy 2gb. To właśnie one będą reprezentować naszą szkołę w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu są „Skrzydlaci mieszkańcy naszych lasów”, jednak nie obejmuje on swoją tematyką tylko i wyłącznie ptaków, ale także nietoperze oraz owady zamieszkujące lasy. Obu dziewczynom oczywiście życzymy powodzenia i trzymamy za nie mocno kciuki!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
19 Grudnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz, Gabriela,
Mścigniew,
Nemezjusz,
Tymoteusz, Urban
Do końca roku zostało 13 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1808940 Gości