Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Zawody sportowo-rekreacyjne z okazji ŚWIĘTA PATRONA SZKOŁY
06.02.2014.

Dzień 31 stycznia 2014 r. był dniem szczególnym. Obchodziliśmy święto Patrona Szkoły – Powstańców Wielkopolskich. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy rodziców i najlepszych sportowców – absolwentów naszej szkoły. Zorganizowaliśmy część rekreacyjno – sportową. 12 drużyn (6 ze szkoły podstawowej i 6 z gimnazjum) rywalizowało między sobą w sześciu konkurencjach – rzut lotką do tarczy, drużynowe skoki przez skakankę, jazda na rowerze stacjonarnym, odbijanie piłeczki rakietką o ścianę, mini tor przeszkód i skoki dodawane. W składzie każdej drużyny wystąpiła dwójka rodziców. Sportowcy pomagali w sędziowaniu. Ostatecznie po zaliczeniu wszystkich konkurencji w szkole podstawowej wygrał zespół z klasy VIa, drugie miejsce zajął zespół z klasy IVa i trzecie zespół z klasy VIb.
W gimnazjum najlepsi to zespół z klasy Iga, drugie miejsce zajął zespół z klasy IIIgb i trzecie miejsce  zespół z klasy IIIga.
Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w sportową rywalizację oraz sportowcom: Sandrze Katarzyńskiej (lekkoatletyka), Angelice Krajs (tenis stołowy), Michałowi Sasskowi (speedrower), Tomkowi Smyślnemu (boks), Pawłowi Rosińskiemu (warcaby) za udział i pomoc w sędziowaniu. Zobacz>> oraz FOTO galeria zawody>>

Sportowe zmagania stały się też sposobem na obchodzenie imienin szkoły uczniów z najmłodszej grupy wiekowej. Tutaj>> możesz obejrzeć, jak się przy tym bawili.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
21 Listopada 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada,
Maria, Piotr,
Regina, Rena, Rufus,
Twardosław, Wiesław
Do końca roku zostało 41 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1805292 Gości