Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Konkursy Wiedzy o Wielkopolsce
31.01.2014.
XVIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce - podobnie jak jego poprzednie edycje - przebiega jak do tej pory pomyślnie dla uczniów naszej szkoły. W etapie powiatowym 29 stycznia w Zespole Szkół we Włoszakowicach wystartowało 12 uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Daria Hoffmann, Adrian Dobraś i Mikołaj Marcinkowski z klas czwartych, Piotr Heliński i Mateusz Guzikowski z klas piątych, Julia Brzostowska, Joanna Szczepańska i Dominika Zalewska z klas szóstych szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści: Weronika Dobraś, Aleksandra Janowicz i Jakub Cugier. Uczniom oraz opiekunce, pani Halinie Szajbe gratulujemy i trzymamy kciuki na czas rywalizacji rejonowej, która będzie miała miejsce 24 marca w naszej szkole.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
19 Grudnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz, Gabriela,
Mścigniew,
Nemezjusz,
Tymoteusz, Urban
Do końca roku zostało 13 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1808921 Gości