Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Wolontariat w święta
01.01.2014.
Szkolne koło wolontariuszy nieprzerwanie prowadzi dobrowolną działalność na rzecz potrzebujących. Podczas gwiazdkowych akcji dobroczynnych szkolni ochotnicy pakowali i dostarczali do domów upominki dla osób starszych bądź samotnie spędzających Boże Narodzenie. Tradycyjnie już akcję kierowaną przez panią pedagog Barbarę Lewicką wspierały wszystkie klasy naszej szkoły. Dodatkową inicjatywą szkolnej grupy wolontariuszy była świąteczna paczka przygotowana dla potrzebującej rodziny. Zebrano pokaźną ilość produktów żywnościowych, środków higienicznych i upominków, za co organizatorzy akcji dziękują wszystkim darczyńcom. Młodzi działacze, uczący się empatii, wrażliwości i umiejętności wspierania drugiego człowieka, służyli swoją pomocą również podczas spotkania wigilijnego dla dzieci, w czasie którego zostały one obdarowane gwiazdkowymi prezentami przygotowanymi przez mieszkańców Osiecznej. Świąteczne dzieło pomocy zakończy praca 35 wolontariuszy z naszej gminy, którzy 12. stycznia podczas XXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizują kwestę przeznaczoną w tym roku na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.
Otrzymaliśmy również podziękowania:
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
23 Stycznia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emerencja, Ildefons,
Jan, Klemens, Maria,
Rajmund, Rajmunda,
Wrócisława
Do końca roku zostało 343 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1816281 Gości