Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Warsztaty z Agatką i Maksem
09.10.2013.

„Uczmy się razem żyć - Dzieciaki z podwórka” to projekt realizowany przez Wielkopolskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych WIFOON, na rzecz osób z niepełnosprawnością, w ramach  którego 03 października odbyły się w naszej szkole warsztaty z Agatką i Maksem. Jest to społeczna kampania edukacyjna prowadzona w szkołach na terenie Wielkopolski. Nasza szkoła była jedną ze szkół, które zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie. Bohaterowie warsztatów - lalka Agatka uzdolniona plastycznie dziewczynka z Zespołem Downa i jej kolega Max, lubiący grać w piłkę i jeść słodycze - spotkali się z uczniami klasy IIA i IIIB. Aktorami animującymi postacie byli aktorzy Teatru Animacji i Teatru Nowego w Poznaniu p. Elżbieta Węgrzyn i p. Michał Kocurek. Podczas spotkania uczniowie obejrzeli mini teatrzyk z udziałem lalek Agatki i Maksa. Dzieci poprzez rozmowy i zabawy uczyły się właściwych zachowań i postaw w stosunku do osób z niepełnosprawnością. Na zakończenie spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcie z udziałem niezwykłych gości.
Zobacz>>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
19 Grudnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz, Gabriela,
Mścigniew,
Nemezjusz,
Tymoteusz, Urban
Do końca roku zostało 13 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1808912 Gości