Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start
Racot 2013
15.09.2013.
Po raz dwudziesty na stadionie hippicznym w Racocie spotkali się miłośnicy biegania, by w ramach tradycyjnego Biegu Olimpijskiego przemierzyć ponad czterokilometrową trasę. Na starcie spotkali się biegacze i „kijkarze” wszystkich pokoleń. Obok dzieci i seniorów pobiegli olimpijczycy i paraolimpijczycy, działacze samorządowi i sportowi. Impreza rozpoczęła się uroczystym wciągnięciem olimpijskich flag na maszty oraz zapaleniem znicza, czego tym razem dokonał paraolimpijczyk Paweł Piotrowski.
Deszczowa pogoda oraz trudne warunki terenowe nie przestraszyły trzydziestoosobowej reprezentacji naszej szkoły. Niewątpliwą atrakcją podczas oczekiwania na bieg stał się pobyt w aucie poligonowym, w którym schronienia udzielili naszej grupie żołnierze Wojska Polskiego obsługujący wydarzenie.
Z wymogami trasy dzielnie poradzili sobie: Joanna Nadolna, Kalina Dworacka, Dagmara Dworacka, Filip Kubacki, Zuzanna Szczepańska, Jędrzej Janowicz, Jan Schultz, Adrian Fischer, Kacper Zieliński, Wiktoria Grzesiak, Patrycja Kolan, Patrycja Marcinkowska, Joanna Szczepańska, Monika Rogalewicz, Lilanna Dworacka, Milena Skorczyk, Mateusz Pawlisiak, Aleksandra Janowicz, Zuzanna Licha, Marta Kraśner, Bartosz Gano, Malwina Glapiak, Malwina Frąckowiak, Anna Szpilak, Wiktoria Śliwińska i Dawid Zalewski. Pierwsza trójka naszych zawodników dobiegła do mety w składzie: Mateusz Pawlisiak, Dawid Zalewski i Joanna Szczepańska.
Choć zabrakło nam tym razem szczęścia w losowaniu nagród i pucharów, wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami ze słodkim załącznikiem, a z zawodów wrócili dotlenieni i pełni satysfakcji. Hartu ducha i zapału gratulują zawodnikom opiekunki grupy, panie: Emilia Swoboda, Monika Triller i Agata Szczepańska oraz organizatorzy wyjazdu państwo Dorota i Wojciech Pieczyńscy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj
Imieniny
23 Stycznia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emerencja, Ildefons,
Jan, Klemens, Maria,
Rajmund, Rajmunda,
Wrócisława
Do końca roku zostało 343 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1816126 Gości