Pokaz slajdów
Menu witryny
Aktualności
E-dziennik
Archiwum
Galeria zdjęć
Wydarzenia sportowe
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Biblioteka
Pedagog szkolny
Projekty edukacyjne
Rada Rodziców
Kontakt
Nauczyciele
Ogłoszenia
Ciekawostki
Teatr Belferski
Poprzednia strona www
Informacja o cookies
Ciekawe linki
Przedszkole w Osiecznej
ZS w Kąkolewie
PSP w Świerczynie
UKKS "Iskry" Osieczna
Start arrow Nauczyciele
Nauczyciele
Rada pedagogiczna w roku szkolnym 2015/2016
19.09.2014.
 Dyrekcja
 Andrzej Głowackidyrektor@zs.osieczna.pl
 Anna  Weber vcedyrektor@zs.osieczna.pl
Nauczyciele
Bibliotekarz
 Edyta

 Nitecka

biblioteka@zs.osieczna.pl

Pedagog
 Barbara
 Lewicka pedagog@zs.osieczna.pl
 Edukacja wczesnoszkolna
 Klaudia Nowacka
 k.nowacka@zs.osieczna.pl
 Joanna
 Prałat j.pralat@zs.osieczna.pl
 Barbara
Pirzecka
b.pirzecka@zs.osieczna.pl
 Maria  Jekel m.jekel@zs.osieczna.pl
 Emilia  Swoboda e.swoboda@zs.osieczna.pl
 Dorota  Swojak d.swojak@zs.osieczna.pl
 Monika
 Witkowska-Triller m.triller@zs.osieczna.pl
 Izabela
 Hojsler i.hojsler@zs.osieczna.pl
 Andrzej

 Majer

 a.majer@zs.osieczna.pl

 AngelikaKalitka
 a.kalitka@zs.osieczna.pl
 Język polski
 Marta  Grobelna m.grobelna@zs.osieczna.pl
 Wioletta
 Paradowska w.paradowska@zs.osieczna.pl
 Elżbieta
 Salij-Rosińska e.rosinska@zs.osieczna.pl
 Tomasz
 Wojciechowski t.wojciechowski@zs.osieczna.pl
 Historia i społeczeństwo
 Halina Szajbe h.szajbe@zs.osieczna.pl
 Tomasz
 Wojciechowski t.wojciechowski@zs.osieczna.pl
 Religia
 ks. Przemysław
 Konieczny p.konieczny@zs.osieczna.pl
 Jolanta
 Klemczak j.klemczak@zs.osieczna.pl
 Barbara Mrówczyńska b.mrowczynska@zs.osieczna.pl
 Wiedza o społeczeństwie
 Tomasz
 Wojciechowski t.wojciechowski@zs.osieczna.pl
 Język angielski
 Anna
 Juchniewicz a.juchniewicz@zs.osieczna.pl
 Anna
 Sobierajska a.sobierajska@zs.osieczna.pl
 Małgorzata
 Zielona m.zielona@zs.osieczna.pl
 Język niemiecki
 Agata Łogin-Szczepańska a.szczepanska@zs.osieczna.pl
 Anna Weber a.weber@zs.osieczna.pl
 Małgorzata Zielona

 m.zielona@zs.osieczna.pl

 Przyroda
 Sylwia
 Menes s.menes@zs.osieczna.pl
Bogumiła
 Tabert b.tabert@zs.osieczna.pl
 Matematyka
 Gabriela Chudobska g.chudobska@zs.osieczna.pl
 Kamilla
 Kraśnerk.krasner@zs.osieczna.pl
 Adrianna Lamch-Mańka a.manka@zs.osieczna.pl
 Maria
 Dzieszko m.dzieszko@zs.osieczna.pl
 Fizyka
 Magda Święcikowska-Brzezińska m.brzezinska@zs.osieczna.pl
 Andrzej Głowacki a.glowacki@zs.osieczna.pl
 Geografia
 Piotr Rosiński p.rosinski@zs.osieczna.pl
 Biologia
 Bogumiła Tabert b.tabert@zs.osieczna.pl
 Chemia
 MagdaŚwięcikowska-Brzezińska
 m.brzezinska@zs.osieczna.pl
 Plastyka
 Joanna Flieger j.flieger@zs.osieczna.pl
 Joanna Prałat j.pralat@zs.osieczna.pl
 Agata Łogin-Szczepańska a.szczepanska@zs.osieczna.pl
ElizaKosmalska e.kosmalska@zsosieczna.pl
 Informatyka
  Adrianna Lamch-Mańka a.manka@zs.osieczna.pl
  Magda Święcikowska-Brzezińska  m.brzezinska@zs.osieczna.pl
 Piotr Piotrowski p.piotrowski@zs.osieczna.pl
 Edukacja dla bezpieczeństwa
 Henryk
 Chudobski h.chudobski@zs.osieczna.pl
 Muzyka
 Piotr Piotrowski p.piotrowski@zs.osieczna.pl
 Zajęcia artystyczne
 AgataŁogin-Szczepańska a.szczepanska@zs.osieczna.pl
 Piotr Piotrowski p.piotrowski@zs.osieczna.pl
 Technika/Zajęcia techniczne
 Joanna Flieger j.flieger@zs.osieczna.pl
 Joanna Smolna-Matyja j.matyja@zs.osieczna.pl
 RenataMichalska-Cieślak r.cieslak@zs.osieczna.pl
Wychowanie fizyczne
 Henryk  Chudobski h.chudobski@zs.osieczna.pl
Dorota
 Pieczyńska d.pieczynska@zs.osieczna.pl
 Wojciech Pieczyński w.pieczynski@zs.osieczna.pl
 Wychowanie do życia w rodzinie
 Marta Grobelna m.grobelna@zs.osieczna.pl
 Monika Witkowska-Triller m.triller@zs.osieczna.pl
 Logopedia
 Barbara
 Lewicka b.lewicka@zs.osieczna.pl
 Marta Grobelna m.grobelna@zs.osieczna.pl
 Gimnastyka korekcyjna
 Dorota Pieczyńska d.pieczynska@zs.osieczna.pl
 Wojciech Pieczyńskiw.pieczynski@zs.osieczna.pl
 
Szukaj
Imieniny
24 Listopada 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia,
Emma, Flora,
Franciszek, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław,
Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.
Sport
Licznik odwiedzin
Odwiedziło Nas 1738712 Gości